Dodane przez 1 września 2015

Najnowsze systemy do marketingu i promocji miast, hoteli, SPA, ZOO w internecie – szkolenie online.CityView Live TV to system do promocji miast, regionów i miejsc wartych odwiedzenia: atrakcji turystycznych, hoteli, ośrodków wczasowych, punktów widokowych, terenów pod inwestycje itp. Jego działanie oparte jest o trzy założenia, decydujące o jego skuteczności:
place branding, czyli marketing terytorialny
augmented reality, czyli rozszerzona rzeczywistość
– przekaz w formule telewizyjnej, trafiający do najważniejszych zmysłów
CityView Live TV to narzędzie marketingowe, które powyższe teorie wykorzystuje w praktyce, w nowoczesny sposób budując wizerunek miejsc i obiektów. Internet to przestrzeń, gdzie miasta i firmy z infrastruktury turystycznej (hotele, restauracje, SPA, ZOO, muzea itp.) skupiają swoje kampanie promocyjne i pozyskują turystów, klientów, a miasta i regiony – także inwestorów i kapitał. CityView Live TV działa w oparciu o podgląd obrazu z telewizyjnych kamer zrobotyzowanych, zlokalizowanych w wybranych punktach miejscowości. Emisja przekazywana jest na żywo przez Internet na interaktywnej, multimedialnej stronie WWW w formie kształtowanego przez widza programu telewizyjnego na żywo. Metoda ta znacznie poszerza spektrum informacji, uzupełniając widoki na żywo z kamer o przekaz marketingowy przygotowany przez właściciela systemu. Widzom daje zaś poczucie kontroli i zaspokaja potrzebę informacji, które przekazuje w bardzo nowoczesny sposób.

Przykład systemu CityView LiveTV (aktualnie w trakcie przenoszenia do innej lokalizacji):
www.szczecin-live.pl

W prezentowanym filmie znajdziecie Państwo odpowiedź na pytanie, jak działa system AUTO DIRECTOR i jak w prosty i niedrogi sposób stworzyć własną telewizję w studiu radiowym, podnosząc atrakcyjność swoich audycji.

Kontakt do firmy Live TV Systems, dystrybutora i instalatora systemów LiveTV.
LIVE TV SYSTEMS
ul. Domaniewska 47,
02-672 Warszawa
tel. 660272734
e-mail: info(at)livetvsystems.pl

Data przeprowadzenia szkolenia (nagrania): 23.05.2015

Comments are closed.